КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

На «Наукових пікніках» у Рівному безкоштовно визначатимуть групи крові з ДонорUA

None
8 жовтня на алеях парку Шевченка (вул. Соборна, 11В) у Рівному відбудуться перші «Наукові пікніки» від Пласту. У заході братиме участь команда ДонорUA, яка організовує безкоштовне визначення груп крові для всіх охочих. Запрошуємо представників і представниць медіа.
 
З 12 до 15 години працівники Рівненського центру кровібезкоштовно визначатимуть групи крові. Такі акції регулярно проводяться на подіях від ДонорUA, аби привернути увагу містян до донорства крові та підвищити їхню обізнаність із цієї теми. Що більше людей знають свою групу крові, то швидше й ефективніше медики можуть надавати допомогу в разі ворожих обстрілів.
 
Окрім визначення груп крові, на «Наукових пікніках» ДонорUA презентуватиме проєкт #Побач у межах кампанії #Розквітай. Це виставка портретів донорів, доповнених їхніми особистими історіями. У цих історіях українці з різних міст, різного віку й фаху розповідають про свій шлях донорства, джерела мотивації та цінність цього досвіду. Попередньо ознайомитися з галереєю #Побач та розповісти власну історію донорства можна на сайті кампанії #Розквітай.