КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Фото Михальчук Ліна Миколаївна

Михальчук Ліна Миколаївна

Головний лікар

БІОГРАФІЯ

Михальчук Ліна Миколаївна, народилася 03 липня 1960 року в с. Шепетині, Дубенського району Рівненської області.

 З 1967 по 1975 рік навчалась в восьмирічній школі с. Шепетин, а з 1975 по 1977рік в Смизькій середній школі Дубенського району Рівненської області.

          З серпня 1977 по 1980 рік працювала робітницею в лісопильному цеху Смизького деревообробного комбінату.

          В 1980 році вступила до Тернопільського державного медичного інституту, який закінчила в 1986 році по спеціальності лікувальна справа.

          З 1986 по 1987 року проходила інтернатуру з «Дерматовенерології» в Рівненському обласному шкірно-венерологічному диспансері.

          З серпня 1987 року працювала в МСЧ "Азот" м. Рівне на посаді лікаря -дерматовенеролога, а в 1996 році  в порядку переводу була прийнята на посаду лікаря - дерматовенеролога донорського відділу Рівненської обласної станції переливання крові.

          В 1998 році була переведена на посаду завідувача донорського відділу, в 1999 році – на посаду заступника головного лікаря з медичної частини РОСПК.

 В грудні 2000 року призначена на посаду головного лікаря   Рівненської обласної станції переливання крові (нині комунальне підприємство «Рівненський обласний центр служби крові» Рівненської обласної ради), де працює по даний час.

Має вищу кваліфікаційну категорію з «Трансфузіології» та «Організації і управління охороною здоров’я».

Навчається на першому курсі факультету менеджменту організації та адміністрування національного університету водного господарства та природокористування.

          Одружена: чоловік - Кулініч Віктор Васильович, 1960 року народження.

          Домашня адреса: м. Рівне вул. Макарова 52 кв. 102.